MAIS - Elektronická prihláška -
Vitajte v systéme elektronickej prihlášky
SKENRU
Elektronická prihláška
RegistráciaPrihlásenieZabudol som hesloVýsledok prijímacej skúšky
Úvodná stránka NeprihlásenýDátum:, Čas:Čakajte, prosím...Ako podať elektronickú prihlášku a kontrolovať priebeh prijímacieho konania

1)
Registrácia
Prvým krokom pri podaní elektronickej prihlášky v prípade, že nie ste do systému prihlásený je registrácia. Registrácia je základnou podmienkou podania elektronickej prihlášky a kontroly priebehu prijímacieho konania pre Vami podané prihlášky. Prosím zaregistrujte sa!
2)
Evidencia osobných údajov
Druhým krokom pri podaní elektronickej prihlášky je evidencia Vašich osobných a kontaktných údajov potrebných pre podanie Vašej prihlášky. Evidencia osobných a kontaktných údajov je druhou základnou podmienkou podania elektronickej prihlášky. Upozornenie - bez kompletného vyplnenia osobných a kontaktných údajov nie je možné elektronickú prihlášku zaevidovať.
3)
Podanie prihlášky
Tretím krokom je samotné podanie prihlášky. Toto je podmienené Vašou úspešnou registráciou a evidenciou osobných a kontaktných údajov. Pri podávaní prihlášky tieto už evidovať nemusíte. V rámci Vašej registrácie môžete podať ľubovoľný počet prihlášok na ponúkané študijné programy prijímacieho konania.
4)
Kontrola stavu prihlášky
Štvrtým posledným krokom je kontrola stavu prihlášky a priebeh prijímacieho konania. Študijné oddelenie Vás prostredníctvom tejto stránky bude informovať o akceptovaní Vašej prihlášky, priebehu Vášho prijímacieho konania a rozhodnutí o prijatí alebo neprijatí na vysokoškolské štúdium.

Prajeme Vám veľa úspechov a úspešné prijímacie konanie !
Novinky
01.01.2023Návod ako zaevidovať prihlášku 01.01.2023Návod ako doplniť prílohy v elektronickej prihláške 26.05.2020How to apply online / How to add documents / What to do after you are successfully admitted

Dôležité informácie pre podaním prihlášky.

Pred podaním prihlášky preštudujte si podmienky pre prijatie (úhrada poplatku) na štúdium na fakulty TUKE, ktoré nájdete  tu

Prehľad poplatkov a údajov k platbe za prihlášku  tu

Pripravte si súbory s dokladmi (životopis, doklad o zaplatení poplatku, kópie vysvedčenia), ktoré vyžaduje konkrétna fakulta.

Veľkosť jedného súboru je max. 5MB.


 

Otázky a pripomienky: mais@helpdesk.tuke.sk

Technická univerzita v Košiciach
Optimalizované pre internetový prehliadač Mozilla FireFox
Verzia: 24.0618.3, Build: 18.06.2024, Release: 18.06.2024, Verzia DB: 24.6.7.1
©  ITernal, s.r.o., všetky práva sú vyhradené.